NA NAS ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ

Masz problem z gryzoniami na terenie swojej firmy?
Pracujemy po to aby go rozwiązać.


 
Tweetnij

Skuteczna ochrona Twojej firmy przed insektami

Owady, które to występują w magazynowanej żywności są dosyć specyficzną grupą szkodników. Większość swojego życia spędzają bowiem właśnie w jedzeniu. Dlatego tak ważne jest odpowiednio wczesne ich wykrycie oraz dalsze zapobieganie rozwojowi. Oferowana przez nas dezynsekcja na terenie Poznania może tutaj świetnie pomóc. Likwidujemy nie tylko owady żyjące w jedzeniu, ale również i gniazda zlokalizowane w domach. Nasza dezynsekcja pozwala zlikwidować między innymi prusaki, karaluchy, a także mrówki faraona, szerszenie wraz z ich gniazdami, muchy, pchły, wszy, komary czy chrząszcze magazynowe.

Szczególnie częstym problemem są muchy, które przyczyniają się nie tylko do dużych strat, ale również i niebezpiecznych chorób. Podczas rozwoju takiej muchy domowej można wyróżnić następujące stadia, a mianowicie jajo, larwa, a następnie poczwarka oraz osobnik dorosły. Tego typu jajeczka najczęściej są w śmieciach, odpadach kuchennych oraz odchodach. Często niezbędna jest wtedy dezynsekcja, którą oferujemy na terenie Poznania. Niestety chemiczne zabiegi zwalczania dorosłych osobników much nie zawsze bywają skuteczne i dlatego lepiej stosować zabiegi zwalczania larw much.


Obowiązakowa deratyzacja w Poznaniu »


chroń swój dom

Dokar - lider w swojej branży!

Zawsze warto korzystać z pomocy specjalistów!
Dokar - pracujemy dla Was!


Zwalczanie insektów w Poznaniu


szczur szukający pożywienia

Dezynsekcja to nic innego jak zwalczanie wszelkiego typu owadów w budynkach specjalnymi metodami chemicznymi, a także mechanicznymi oraz biologicznymi. Nasza firma z Poznania oferuje tego typu usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy skuteczni, ale równocześnie dbamy o to, aby każde zlecenie przebiegało w sposób sprawny. Dlatego też zachęcamy do współpracy z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafią dostosować właściwą metodę do danej sytuacji. Zależy nam nie tylko na maksymalnej skuteczności, ale również i satysfakcji klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością!

Profesjonalna dezynsekcja w Poznaniu.


szur złapany w łapkę deratyzacyjną

Taka dezynsekcja jest skuteczna, jeśli będzie ona przeprowadzona w odpowiedni sposób. Przede wszystkim warto wiedzieć, iż pierwszy zabieg zwalczenia larw much w miejscach, które są narażone na zasiedlenie, należy wykonać jeszcze wiosną zanim pojawią się muchy. To pozwoli uniknąć ich rozmnażania się. Jednak taka pojedyncza dezynsekcja z pewnością nie wystarczy. Kolejne tego typu zabiegi powinny zostać wykonane mniej więcej w odstępach kilku tygodniowych. To powinno zapobiec pojawianiu się kolejnych jajeczek oraz larw.

Lista zarazków chorobotwórczych, które przenoszone są przez muchy jest niezmiernie długa, albowiem wywołują one między innymi czerwonkę, a także rozmaite choroby układu pokarmowego. Dlatego też tak ważna jest dezynsekcja, którą oferujemy na terenie Poznania. To, co powoduje, iż muchy są wyjątkowo niebezpieczne dla człowieka to fakt, iż występują nie tylko w zanieczyszczonym środowisku, ale również i domowym. W dodatku zdolność latania umożliwia im szybkie przemieszczanie się, co sprawia, iż przenoszą one zarazki. Warto więc rozważyć usługi firmy dezynskecyjnej.

Komunikaty


Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Poznania oraz komunikatem Prezydenta Miasta Poznania, od dnia 2 maja, przez 14 dni odbywać się będzie na terenie miasta obowiązkowa deratyzacja. Akcja deratyzacyjna jest przeprowadzana w celu zapobiegania powstawaniu chorób zakaźnych przenoszonych przez szczury i myszy na ludzi i zwierzęta domowe. Władze nakazały przeprowadzanie obowiązkowej deratyzacji na terenie miasta...

Zobacz więcej na temat obowiązkowej deratyzacji w Poznaniu »