NA NAS ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ

Masz problem z gryzoniami na terenie swojej firmy?
Pracujemy po to aby go rozwiązać.


 
Tweetnij

Chroń swoje otoczenie

Uciążliwe gryzonie mogą wyrządzić znaczne straty chociażby w przechowywanej żywności. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o to, iż spożywają określone produkty, ale równocześnie też zanieczyszczają je odchodami. Dlatego też tak ważna bywa deratyzacja, którą to oferujemy na terenie Poznania. Tego typu usługi pozwalają chronić wszelkiego typu magazynu przed ogromnymi stratami. Taka deratyzacja szczególnie ważna jest właśnie we wszelkich sklepach spożywczych oraz halach, gdzie produkowane jest oraz przechowywane jedzenie.

Szczury posiadają ogromną siłę oraz szybkość gryzienia. Mogą mianowicie przegryzać z szybkością do sześciu ugryzień w ciągu sekundy, co może w efekcie przyczyniać się do uszkodzeń konstrukcji i wyposażenia budynków. Nasza firma z Poznania oferuje więc usługi typu deratyzacja. Dzięki temu można zapobiec takim niebezpiecznym sytuacjom jak uszkodzenie przewodów elektrycznych i wodociągowych, a także zwarciom elektrycznym czy nawet pożarom. Deratyzacja pozwala też zmniejszyć ewentualne straty żywności.


Obowiązakowa deratyzacja w Poznaniu »


chroń swój dom

Dokar - lider w swojej branży!

Zawsze warto korzystać z pomocy specjalistów!
Dokar - pracujemy dla Was!


Deratyzacja dla większego bezpieczeństwa.


szczur szukający pożywienia

Gryzonie nie tylko mogą powodować rozmaite zniszczenia, ale równocześnie przenoszą ponad 60 groźnych chorób jak choćby gorączka szczurza, leptospiroza czy salmonelloza bądź włośnica. Jeśli mają więc Państwo magazyn bądź sklep z żywnością na terenie Poznania, to zachęcamy do skorzystania z usług typu deratyzacja. Warto zdecydować się na tego typu rozwiązanie ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie nie tylko własne, ale również i potencjalnych klientów. Jeśli deratyzacja nie jest regularnie przeprowadzana, to może się okazać, że sprzedawana żywność bywa zanieczyszczona.

Szczury powodują spore zniszczenia, a przy tym równocześnie są dość wymagającymi przeciwnikami. Posiadają bowiem niezwykłą pamięć oraz ogromną odporność. Dlatego też deratyzacja musi być przeprowadzana w sposób profesjonalny, a nasz firma z Poznania z pewnością oferuje tego typu usługi na najwyższym poziomie. Stosujemy środki, które to pozwalają szybko oraz skutecznie oczyścić wszelkie pomieszczenia. Warto mieć świadomość, iż w niektórych miejscach taka regularna deratyzacja jest koniecznością.

Skuteczna i bezpieczna deratyzacja w Poznaniu.


szur złapany w łapkę deratyzacyjną

W Polsce istnieją pewne grupy gryzoni, które to generują największe straty. Można tutaj między innymi wymienić szczury i myszy, które świetnie się przystosowują właściwie do każdych warunków. Poza tym posiadają ogromną rozrodczość i wysoką zdolność przetrwania. Oferowana przez nas deratyzacja pozwala zapobiec tego typu sytuacji, która nie tylko jest niebezpieczna dla zdrowia, ale równocześnie może powodować pewne straty. Zarówno szczury jak też i myszy raczej wychodzą na poszukiwania pokarmu po zmierzchu, a więc jeśli zauważymy je w ciągu dnia, to oznacza sporą populację.

W takiej sytuacji natychmiastowa deratyzacja jest koniecznością. Pamiętajmy, że szczury i myszy dodatkowo pozostawiają po sobie rozmaite plamy, które, będąc mieszaniną tłuszczu, a także brudu oraz moczu bywają niebezpieczne dla naszego zdrowia. Częstym śladem bywają również zniszczenia drewna oraz magazynowanych towarów. Warto wtedy zdecydować się na usługi, jakimi jest właśnie deratyzacja. To pozwoli szybko zapobiec dalszym zniszczeniom i ewentualnym konsekwencjom negatywnie wpływającym na Państwa firmę.

Komunikaty


Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Poznania oraz komunikatem Prezydenta Miasta Poznania, od dnia 2 maja, przez 14 dni odbywać się będzie na terenie miasta obowiązkowa deratyzacja. Akcja deratyzacyjna jest przeprowadzana w celu zapobiegania powstawaniu chorób zakaźnych przenoszonych przez szczury i myszy na ludzi i zwierzęta domowe. Władze nakazały przeprowadzanie obowiązkowej deratyzacji na terenie miasta...

Zobacz więcej na temat obowiązkowej deratyzacji w Poznaniu »